Duben 2008
Co by nemělo chybět ve tvé skříni?

12. dubna 2008 v 10:34 Rady a vychytávky
Bílé tričko - hodí se zkrátka ke všemu, jak k džínům, tak k fialové minisukni či sportovním teplákům!
Džíny - ať chceš nebo ne, džíny nikdy nevyjdou z módy. Jsou už na trhu řádku let a pořád jsou "in".
Svetr - hodí se po celý rok. Na jaře, podzim, v zimě, ale i v létě! Až se budeš vracet z diskotéky bude se hodit.

Nezbytné doplnky

11. dubna 2008 v 11:11 Rady a vychytávky
Módy upnutých krátkých triček je určo pryč,což je pro ty co maj krásnou a vypracovanou postavu docela škoda.Naopak ty,kterým příroda byla trochu zlá a nejsme hubený holčiny tak si můžeme gratulovat,protože letošní móda je obzvláště štědrá k baculkám a holkám tak akorát=o)Takže k věci-letošním hitem jsou volné a většinou rozevlátá trička.Dále také barevné trička s veselím potiskem i s lebkami,které zvláště frčí =o) tohle tričenko je úplně úúúža no až na tu barvu já raději řervenou bo černou ale jinak super=o) úplně best tohle bych si určo vybrala=o) ŠATY A SUKNĚ Je to podobné jako s tričkama,vlastně je to jako bych si oblíkla jen takovej topík ale vypadá to fakt dobře a co se týče sukýnek tak jednoznačně vládnou minisukýnky a pod nimi punčochy nebo podkolenky=o)hlabně nezapoměnte na BAREVNOST,která je určo důležitá KALHOTY Hurrrááááá!konečně jsou opět módní kalhoty do zvonů=o) koukala sem se na pár stránek módních časáků a tak doporučovali aby si holčena koupila rostrhané džíny.Pokud nemáte rádi dlouhé kalhoty,nebo je na ně moc vedro,tak určo nic nezkazíte třičtvrťákama s různými ornamenty. NĚCO PRO NOŽKY Určo nezapoměňte na podkolenky nebo barevné punčochy,protože s těmi budete určo IN a to je účel!Jinak na nožky buď opět barevný žabky,nebo krásné zajímavé tenisky. a na závěr......... DOPLŇKY Ty jsou podle všech módních návrhářů v tomto roce nejdůležitější=o) No proto nezapomenout na masité šperky,dlouhé,kýčovité naušnice a tlustou čelenku aby vlásky nezavately=o) Málem bych zapomněla i na obrovské brýle-čím větší a zajímavější tím líp=o) no tak to bude asík všechno omlouvám se esík sou tam překlepy ale nece se mi to po sobě číst=oD tak pokud k tomu máte svůj názor bo byste mi něco chtěli říct tak určo pisněte komentíky budu moc ráda papa

Test

11. dubna 2008 v 11:02 Boys
Neustále tápete, zda vás má kluk, který se vám líbí, rád? Jestli signály, které k vám vysílá znamenají, že o vás jeví zájem? Zkuste následující testík, který vám prozradí, jak si stojíte.
1. Situace: Potkáte se úplně náhodou někde na ulici nebo ve škole, jak se zachová?
a) pozdraví mě a usměje se
b) řekne mi čau či nazdar napůl pusy, hlavu pomalu sklopenou, a nebo nepozdraví vůbec
c) pozdraví mě a prohodí i pár slov

2. Už tě někdy někam nebo na něco pozval?
a) ne, to se ještě nestalo
b) ano, už jsme spolu někde byli
c) ano, ale zůstalo jen u slov, rande zatím nebylo

3. Jak se chová k holkám?
a) předvádí se před nimi, usmívá se snad na každou a je rád středem zájmu
b) je spíš uzavřenější, možná stydlivý, samotářský, příliš kámošek nemá
c) je rád mezi kluky, ale holek si všímá taky

4. Jaká z těchto charakteristik ho nejlépe vystihuje?
a) citlivý, vnímavý romantik, který věří na pravou lásku
b) otevřený, nespoutaný, který rád střídá holky
c) stydlivý, uzavřený, kterého holky moc neberou

5. Už ti někdy naznačil, že se mu líbíš?
a) ne, a pokud ano, tak jsem to nepoznala
b) ano, už mi to naznačil
c) ano, dokonce mi to řekl nebo poslal přes SMS

6. Jaká je komunikace mezi vámi?
a) bavíme se spolu nebo si píšeme SMS
b) někdy si napíšeme SMS
c) téměř nebo vůbec spolu nemluvíme

7. Když jsi mezi svými kámoškami, tak on...
a) si nejvíc všímá mě
b) chová se k nám všem stejně
c) víc se baví s kámoškami, než-li se mnou

8. Představ si, že jste spolu někde sami. Jak se asi bude chovat?
a) bude to na mě zkoušet, sladká slůvka atd.
b) bude se mi dívat do očí a čekat, jak se zachovám
c) bude ze mě nervózní, stále se bude dívat jinam než na mě

9. Co cítíš ty k němu?
a) jsem do něj zamilovaná a chtěla bych s ním chodit
b) líbí se mi, tak proč ho nezkusit?
c) chci se s ním nejdřív přátelit a pak uvidím, co bude dál

10. Co o něm všechno víš?
a) moc ho neznám, příliš o něm nevím, ale líbí se mi
b) znám ho už dlouho a vím o něm skoro vše
c) znám ho jen z vyprávění přes kamaráda(-ku)

Trápení s láskou

11. dubna 2008 v 11:01 Boys
Celý víkend budeme chodit v pyžamu a nebudeme se koupat.

Utápíme smutek v jídle a dobrotách, abychom zjistili, že nejlepší je míchat chipsy s gumovými medvítky a nutelou. Mňam!!!

Brečíme, co to dá a spotřebujeme hromadu papírových kapesníků. A přitom jsme přesvědčené, že nic na světě nemůže bolet víc než tohle!

Vzteky kopneme do květináče na dvoře

Vytáhneme oblíbené plyšové zvířátko z dětství, které jsme měli dlouho v krabici pod postelí. Vezmeme ho do náručí a všechno mu to povíme: stejkně nám rozumí nejlíp.

I u veselého filmu v kině začneme brečet!

Několikrát za den voláme nejlepší kamarádce a necháme se od ní po sté ujišťovat - i když už otáčí oči v sloup - že za všechno může jen a jen on a že si tak skvělou holku nezaslouží.

Schoulíme se v posteli do klubíčka a doufáme, že nám mamča přece jen napíše omluvenku do školy. To, co je teď nejdůležitější, je brečet a trpět!

Všichni kluci nám budou připadat jako blbci.

Věříme tomu, že už nikdy nepotkáme žádného skvělého kluka a do smrti zůstaneme sami!

Doufáme, že příjdeme na jiné myšlenky a tak flirtujeme o sto šest, abychom pak zjistili, že náš bývalý byl stejně lepší, zábavnější a šarmantnější!

Přestaneme si holit nohy. Na co taky?!

Píšeme básničky, ve kterých ze sebe vypíšeme veškerou bolest celého světa. A cítíme se při tom jako ten nejmenší červík, který chodí po světě. Ach jo!

Lidi, kteří nám dávají takové super rady jako "čas všechno zahojí" ,pěkně nahlas proklejeme. Co ti o tom vědí?!

Poblázníme všechny kamarádky a dáme jim za úkol, aby zjistili, kde a v kolik bude. Abychom se po dvou hodinách strávených před zrcadlem nakonec rozhodly, že tam nepůjdeme, protože se cítíme neskutečně šeredné!

Oblékneme se sexy, aby viděl o co přišel!

Jakmile nás rozbolí malíček, okamžitě voláme mámu - vždyť jsme tak zranitelné!

Neustále si pouštíme smutné zamilované písničky, abychom si naši bolest důkladně prožily.

Naprosto bez zájmu sáhneme pro něco do skříně, oblékneme se a plné rovnoprávnosti vyrazíme v otřepaném looku do školy. Vždyť je to teď stejně jedno?!

Zapomeneme na všechny negativní stránky našeho bývalého, kvůli kterým jsme se rozčilovaly, a začneme zase věřit tomu, že on je ten jediný, se kterým se nám může splnit náš sen o věčné lásce!

Všechno, ale opravdu všechno, co jsme od něj kdy dostaly, nahážeme vztekle do krabice a strčíme jí do nejvzdálenějšího rohu pokoje. A to všechno jen proto, abychom jí nakonec zase tajně vytáhly, otevřely a se slzami v očích si prohlížely věci v ní a vzpomínaly na hezké chvíle!

Najednou budeme všude potkávat šťastné páry a budeme se ptát sami sebe, jestli jsme jediný člověk, který je sám!

Půjdeme k holiči a necháme si naše hezké dlouhé vlasy proměnit v drsný krátký účes.

Začneme kout plány, jak ho získat zpět

Kluci sebojí když

11. dubna 2008 v 10:59 Boys
Než kluci osloví holku svých snů, dlouho si lámou hlavu, jak nejlíp by to měli udělat: "Co jí mám říct, aby z toho nebyl trapas? A jak mám reagovat, když mi dá košem?" Odmítnutí od holky je pro pány tvorstva největší potupa. Hned o sobě začnou pochybovat, a to jejich sebevědomí samozřejmě srazí na nulu.

Co můžeš dělat?? Když tě nějaký kluk pozve na rande a ty vidíš, jak strašně je z toho nervózní, zkus k němu být milá. Pokud o jeho pozvání nestojíš, přidej ke svému odmítnutí nějakou šetrnou výmluvu a milý úsměv. Chovej se tak, aby měl pocit, že je naprosto úžasný, jen není boužel tvůj typ. Pokud se ti líbí, je všechno jednodušší. Dej mu najevo, že tě těší, že tě oslovil jako první. Dodáš mu tím ještě víc odvahy.

2 .......ŽE SI JEJICH TĚLO BUDE DĚLAT, CO CHCE

Poprask v bazénu! ON v klídku postáva na okraji bazénu a jen tak pozoruje holky. Najednou, bez jakéhokoli varování, se mu "něco" začne zvedat v plavkách - a zrovna všem na očích! Podobná situace je pro každého kluka přímo hororovou představou. Bojí se, že bude kámošům pro smích a že si z něj teď budou na věky utahovat i holky. Chudáci kluci prostě občas nemají svoje tělo pod kontrolou....

Co můžeš dělat?? Také při líbání se může tvému klukovi stát, že se mu vzbouří hormony a že na to jeho tělo zareaguje "po svém". Zůstaň nad věcí, a pokud nemáš zábrany, klidně ho pochval: "Jejda, ani jsem nevěděla, že tě dokážu hned takhle rozpálit!" Když na koupališti uvidíš kluka s tímhle problémem, koukni se radši jinam a neuváděj ho do rozpaků tím, že na něj budeš překvapeně zírat.

3 .......ŽE HOLKA OMDLÍ ZE ZÁPACHU JEJICH NOHOU

Příjde ke svojí lásce na návštěvu, zuje si boty a v tu chvíli ho udeří do nosu hustý závan připomínající olomoucké syrečky. To ne! Dokonce to cítí i on sám! Těžko teď může před svojí holkou utajit, že má problém: prostě mu smrdí nohy. Takový trapas! A zrovna tak má každý kluk hrůzu z toho, aby mu holka nevytkla, že mu páchne z pusy nebo že je cítit potem.

Co můžeš dělat?? Také kluci se stydí za svoje výrazné tělesné pachy! Tvého kluka by mohlo ranit, když ho na to nešetrně upozorníš. Nejlepší bude, když začneš mluvit o sobě. Třeba, že ti trvalo dost dlouho, než sis pro sebe našla ten vhodný deodorant. Tím nahodíš potřebné téma a lehce pak odbočíš i k němu.

4 .......ŽE JE BUDOU OSTATNÍ POVAŽOVAT ZA PADAVKY A SLABOCHY

Při volejbalovém turnaji ho nikdo nechce do družstva, když ho vyvolá učitel, zrudne jako rak... Přitom by tak rád byl za drsňáka, který má vždycky v záloze nějakou machrovskou prupovídku. Přál by si, aby ho kámoši měli za vzor a aby po něm holky šílely. Jakmile má pocit, že ho někdo považuje za nulu, zpanikaří. Je pro něj hyperdůležité, aby ho ostatní uznávali.

Co můžeš dělat?? Kluci, kteří se obávají, že je nebudou ostatní respektovat, se většinou chovají jako frajírci. Ani v nejmenším netuší, že díky tomu působí spíš jako arogantní náfukové. Pokud chceš odhalit pravou tvář nějakého takového "supermana", měla bys mu naznačit, že máš radši citlivé a jemné kluky.

5 .......ŽE HO MAJÍ PŘÍLIŠ MALÉHO

Ach jo! Kluci a jejich pýcha. Spousta z nich se stresuje kvůli velikosti svého penisu. Věčně se zabývají otázkami: "Nemám ho moc malého? Anebo snad moc velkého, tlustého, tenkého enbo křivého?" Tajně okukují ve sprchách kámoše, třeba po hodině tělocviku, srovnávají a zoufají si. Jedním jsou si skoro všichni jistí: "Nejsem normálni. Až toho mýho uvidí nějaká holka, bude se mě mít jen srandu".

Co můžeš dělat?? Stejně jako ty ráda slyšíš, že se tvoje tělo líbí tvému klukovi, také je potěší, když mu občas zalichotíš. A nemusí se to rozhodně týkat jeho penisu. Také několik pochvalných slov o jeho vypracovaných svalech nebo o jeho novém účesu mu zvedne sebevědomí. A kdyby přece jen...tak mu můžeš naznačit. že na velikosti stejně nezáleží.

6 .......ZE SVÝCH I TVÝCH SLZ

Už od dětství kluci poslouchají spoustu nesmyslných povídaček o tom, že indiáni neznají bolest nebo že kluci nepláčou. Proto si spojují pláč se slabostí, s něčím, co je pro chlapy nedůstojné. A pokud jim snad není někdy do smíchu, vybrečí se v bezpečném úkrytu svého pokoje. Ale nejenom jejich vlastní slzy jim nahánějí strach! Nejsou v pohodě, ani když pláče jejich holka.

Co můžeš dělat?? Kluci jsou nemotorní, když mají dát najevo svoje pocity. Když uvidíš, že tvého kluka anebo kamaráda něco trápí, vezmi ho kolem ramen a ujisti ho, že se ti může s čímkoli svěřit a že ti může opravdu důvěřovat. Možná překoná svůj strach a otevře se ti.

Významy holčičích jmen

11. dubna 2008 v 10:52 Be beauty
Adéla - veselá, milá, špatná kamarádka
Adriana - uštěpačná, zlomyslná, dobrá kámoška
Agáta - málomluvná, nejistá, uzavřená
Albína - bystrá, otevřená, vlídná
Alena - vychytralá, málomluvná, křehká,hloupá
Alice - kamrádská, nezkazí radost, otevřená
Alžběta - dobrotivá, uzavřená, vtipná
Amálie - sebejistá, agresivní, kolektivní
Anděla - družná, smyslná, nejistá
Andrea - chytrá, zdrženlivá, využívaná
Aneta - uštěpačná, zlomyslná, dobrá kámoška
Anežka - ustaraná, vlídná, předvádivá
Anna - dobrotivá, hodná, hodně vnímavá
Antonie - nechá si vše líbit, nesobecká, bojácná
Apolena - jemná, laskavá, vnímavá

10 věcí které kluci na holkách milují

11. dubna 2008 v 10:50 Boys
1. Když se nebojí a sami se ujmou iniciativy-zavolají nebo navrhnou rande.
2. Když zčistajasna kluka políbí!
3. Dokážou dát klukům pocit, že jsou nejlepší na světě.
4. Umí poslouchat třeba pětkrát za sebou ódy na ten super fotbalový zápas v televizi.
5. Udělá jim dobře tu a tam nějaký kompliment.
6. Milují, když dokážou kluky hladit a šimrat na zádech.
7. Když pošlou zaláskovanou smsku.
8. Zbožňují, když jsou holky voňavé a upravené.
9. Když s klukem sledují thriller a vystrašeně se při tom k němu tisknou.
10. Chtějí, aby jim poskytly dostatek času na kámoše.

Jak tě oslovuje?

11. dubna 2008 v 10:49 Boys
Víte,že je možné zjistit, jak moc vás váš miláček miluje, i z takové maličkosti, jako je oslovení? Průzkumy totiž dokazují, že kluci se k super něžným oslovením uchylují jen tehdy, když jsou opravdu zamilovaní až po uši!

,,Pusinko, poklade"
S klukem, který tě bude takhle oslovovat, bude chození hračkou. Tvůj miláček je totiž přirozený, vyrovnaný, neřeší zbytečné problémy a ví, co chce. Užiješ sis s ním jak žhavé chvilky pod sprchou, tak romantické procházky s počítáním hvězd na letní obloze.
,,Srdíčko, miláčku"
Tvůj kluk je nenucený a zábavný týpek. Má rád rozruch, ale v lásce s ním nic moc originálního, natož romantického neprožiješ. A navíc! Stoprocentně věrný dokáže být opravdu jen v případě maximální zamilovanosti, a ta, jak známo, nezůstává věčně.
,,Baby, brouku"
Kluk, který používá tato oslovení, je pyšný na svou přitažlivost a má vlastnosti lovce. V podstatě je na lovu (milostných dobrodružství) neustále. O stálou lásku příliš zájem nemá, a proto si žádné opečovávání a hýčkání neplánuj. Vlastně si radši neplánuj vůbec nic!
,, Lásečko, zlatíčko"
Tvůj kluk je do tebe zřejmě úplně blázen. Má obrovský smysl pro romantiku, dokáže ti složit básničku a nikdy se nebude stydět oslovovat tě před svými kamarády stejně, jako když jste o samotě, a toho si važ! Kluků, kteří by svou lásku na rukou nosili, opravdu mnoho není!
,,Myšičko, beruško"
Takhle oslovuje svou dívku jedině kluk, který má maximálně vyvinutý ochranitelský pud. Je pyšný na svou sílu a svaly, a proto mu nedělá problémy projevovat svou lásku něžnostmi. Jeho chlapství tím totiž v jeho očích nijak neutrpí. Můžeš se na něj stoprocentně spolehnout

Žárlivost? Jak to vlastnš je?

11. dubna 2008 v 10:48 Boys
Patří žárlivost opravdu k lásce???Kolik holek špehovalo své miláčky???A z čeho mají strach kluci???
26% kluků přiznalo , že už byli nevěrní.
78% kluků má strach , že jim jejich holka odejde s někym jiným.
72% kluků a holek si myslí , že žárlivost k lásce patří.
38% kluků touží po holce , která není žárlivá.
37% holek už někdy tajně prohlíželo mobil svýho kluka.
59% holek a kluků věří , že důvěra je důležitá pro šťastný vztah.
89% holek přiznalo , že jejich podezíravost ke klukovi byla zbytečná